Anahtar Teslim İnşaat

Anahtar Teslim İnşaat Nedir?

Anahtar teslim inşaat, projesi olan ya da projesi tarafımızdan yapılan herhangi bir yapının, temel dahil, oturulacak hale gelinceye kadarki inşaatıdır.

Anahtar teslim inşaat, adında anlaşılacağı üzere en başından en sonuna kadar tüm işlerin firmamız tarafından tamamlanıp, mülk sahibine

anahtarların teslimatına kadar geçen tüm süreci kapsamaktadır. Evin, Dükkanın,işhanının yada binanın sahibi için tek yapılması gereken anahtarları teslim almaktır.  Anahtar teslim inşaat süreci ile hayalinizdeki projeyi rahatça hayata geçirmeniz mümkün. İlişikteki formu doldurarak projeniz için hızlıca fiyat teklifi alabilirsiniz, veya  bu hizmeti sunan İzmir Tadilat İşleri ile veya İnşaat, Müteahhitlik Firmamız Rayba İnşaat ile direk iletişime geçmeniz mümkün.

proje86 

proje45

 

 Bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen bir firması olarak yeniliklere açık,ileriyi görebilen,geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, bölge ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen Rayba inşaat/ İzmir Tadilat İşleri,  olarak müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim,ve yaşanabilir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel inşaatçılık kalıplarından çıkarak daha modern ve çağdaş konutlar üretmek için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak en öncelikli hedefimizdir.

Firmamız inşaat yönetimi, üretim, kalite kontrol, projelendirme ve işin zamanında teslim edilmesi süreçlerinde son derece başarılı servis vermekted olup, profesyonel kadro ve makine parkına sahiptir. Betonarme, ahşap, ağır çelik, hafif çelik yapı sistemleri dahilinde tüm yapıları organize ve inşaa edebilecek tüm güç ve yeteneğe sahiptir.

proje50 proje52

proje41

proje72

proje70
 

BetFair F.BetRoll UK Bookies
Ladbrokes Review L.BetRoll
WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
United Kingdom BetRoll Bookmakers