Akıllı Ev Sistemleri

Herkes ve her oda için bir şey

Sezgisel çeşitli kontrol arabirimleri ile ışıklarınızı, sıcaklık, film, müzik ve çok daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. Mutfak için duvara monte edilen dokunmatik ekran ve aile odası için zarif uzaktan kumanda tercih edebilirsiniz.

 

Mobil Uygulamalar

iPad akıllı telefonunuzdan internet bağlantısı olan herhangi bir yerden evinizi kontrol edin.

iPad, iPhone, iPod Touch, PC ve Android Control4 Mobil Navigator Lisansı

Işık, sıcaklık, müzik, video, güvenlik, web kameraları ve daha fazlasını içeren Control4 sistemi; iPhone, iPod Touch veya iPad kullananarak konforlu yönetim rahatlığını yaşayın.

 

Kullanıcı Arayüzleri

Herkes ve her oda için bir şey

Sezgisel çeşitli Control4 arabirimleri ile ışıklarınızı, sıcaklık, film, müzik ve çok daha fazlasını kontrol edebilirsiniz. Mutfak için duvara monte edilen dokunmatik ekran ve aile odası için zarif uzaktan kumanda tercih edebilirsiniz.

 

Kontrol Üniteleri

Herkes için sınırsız ev eğlencesi ve kontrolü... Üstelik ulaşılabilir fiyata! Güçlü Merkezi Kontrol Ünitelerimiz evdeki her cihazı kolaylıkla otomatikleştirir. Yüksek netlik becerilerine sahip çok yönlü ve inanılmaz derecede ekonomik Control4® Merkezi Kontrol Ünitesi

Aydınlatma

Bazı parlak fikirler

Gece garaj kapısı açıldığında, ev aydınlatması otomatik olarak açılarak sizi karşılar. Başucundaki tek bir tuşa dokunarak gece tüm ışıkların kapalı olduğundan emin olabilir ve gece yarısında atıştırmak için kalktığınızda, koridor ışıklarının size yol göstereceğini bilirsiniz.

Control4 Dimmerler ve Anahtarları yada fişleri kolayca mevcut dimmer ve anahtarlarla yada fişlerle tadilata gerek duymaksızın tam kontröl için değiştirin. Control4 akıllı aydınlatma kontrol çözümleri herkes için erişilebilir, sizin için mantıklı olan zamanda daha fazla oda ve fonksiyonlar ekliyebilirsiniz.

Control4 Dokunmatik ekran, tuş takımı, or ZigBee uzaktan kumanda ile tek bir tuşa dokunarak evinizdeki tüm ışıkları kontrol edin.

Audio / Video

Birçok insan için, ev otomasyonu audio ve video sistemleri ile başlar. Control4®; karmaşık audio, video ve ev sineması öğelerinin kontrolünü kolayca otomatikleştirmek ve mevcut sistemlere yeni beceriler eklemek için bir dizi ürün sunmaktadır.

 

(Akıllı Ev Video Tanıtımı için Resmin Üzerine Tıklayınız)
 

İklimlendirme

Akıllı enerji kullanımı

Eve gitmeden önce geç saatlere kadar çalıştınızmı yada dışarda yemeğemi çıktınız? Online hizmetlerden yararlanarak evinizin sıcaklığını gündüz sıcaklığında tutun.

Gelişmiş sıcaklık kontrolü; Control4 ile her ev için basit ve uygun fiyatlı bir ektir. Enerji tasarrufu otomasyon sistemleri ile, evde yada dışarda olun enerji maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Ek olarak, Control4 ev sahibinin elektiriğin pahalı olduğu yoğun saatlerdeki güç kullanımının ne kadar olduğunu öğenmesine yardımcı oluyor. Böylece aylık fatura harcamalarını frenliyebilirler.

 

 

 

 

 

BetFair F.BetRoll UK Bookies
Ladbrokes Review L.BetRoll
WIll Hill BookiesW.BetRoll here...
United Kingdom BetRoll Bookmakers